Bayilik

 

BAYİLİK ŞARTLARIlogo-pixel-png
Donut’s Love Donut and Coffee ( Dc Gıda San. Tic ) şimdi halkayı genişletmeye, sizi de bu aileye ortak olmaya davet ediyor.
Tüm Avrupa ülkelerinde hızla yayılan ve ülkemizde yeni yayılmaya başlayan Donut ların eşsiz lezzetini benzersiz mekânlar da tüketicilerin beğenisine sunuyor.

BAYİLİK İÇİN ARANAN TEMEL ŞARTLAR
GÖRÜŞME SÜRECİ
İlk başvuru aşamasında yatırımcı profilimize uygun olan ve hedeflediğimiz yatırım bölgelerinde yatırım yapmak isteyen yatırımcı adayları ile ilk görüşmeleri Bölge Satış Sorumluları gerçekleştirir. Satış Sorumlusu görüşmesi aşamasında yatırımcı adayından yatırım yapacağı bölge hakkında ticari bilgilerin, franchisor olduğu takdirde gerçekleştirmeyi planladığı aktiviteler ile ilgili ve personel kadrosunun temel özellikleri ile ilgili bilgileri de beraberinde getirmesi istenir.
Bayilik için en önemli şartımız; yaptığı işten keyif alan ve işinin başında durabilecek yatırımcıların tercih edilmesi olacaktır.
Bayilik için düşünülen nokta; yaya ve araç trafiği yoğun ana arterde ya da Avm lerde yer almalıdır.
İş yerinin büyüklüğü en az 8 m² olmalı ve mümkünse  cephesi  geniş olmalıdır.
Düşünülen bölgede Donut’s Love Donut and Coffee bayisi varsa arada gerekli mesafe olmalıdır.
Bayi adayı yetkililerimizden en az 1 hafta eğitim almak zorundadır. Bu eğitim sonucu bayiliğe onay verilmektedir.
Bayilik sözleşmesi taraflarca imzalanarak uygulanacaktır.

Franchising sözleşmeleri 5 yıllık yapılmakta olup isim hakkı bedeli 2014 yılına kadar başvuran bayilerimizden alınmayacaktır.

FRANCHISING PROFİLİ VE YATIRIM MALİYETLERİ
Dc Gıda, yatırımcısının, zamanının büyük bir bölümünü bu işe ayırmasını, işi büyütecek stratejileri tasarlamasını ve Dc Gıda merkezin işletme kurallarına uymasını mutlak suretle bekler.
MAĞAZA DEKORASYONU
Tüm Dc Gıda mağazalarının dekoru Donut’s Love konseptine uygun olarak yapılmaktadır. Mimari proje, franchising sözleşmesi imzalandıktan sonra hazırlanır. Hazırlanan projenin uygulanma maliyetleri franchise’ye aittir.
PERSONEL EĞİTİMİ
Personel eğitimleri teorik ve iş başı eğitimleri olmak üzere iki aşamada verilmektedir. Eğitimlerin programı, yeni mağazalarımızın açılışından en az 15 gün önce yapılmaktadır.
KÂR MARJLARI
Kâr marjlarının tatmin edici seviyelerde olmasını teminen yeni ürün çalışmaları ve araştırmaları sürekli olarak yapılmaktadır.

Bayilik için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.